Нерухомість
Категорії

Головна » Підприємцю » Новини підприємництва » Події

Акция протеста предпринимателей против налогового кодекса, г. Львов 29.11.2010 г.
 

28.11.2010

«Не здирайте останньої сорочки!» З таким гаслом підприємці пройдуться протестною ходою вулицями міста від Податкової адміністрації до Львівської обласної державної адміністрації.

У понеділок, 29 листопада, о 10:00 біля Податкової адміністрації (вул. Стрийська, 35) підприємці знову зберуться на протест проти Податкового кодексу Азарова-Тігіпка (КАТ). Цього разу це буде не просто мітинг а й протестна хода від Податкової адміністрації до Львівської облдержадміністрації. Точний маршрут виглядатиме наступним чином: вул. Стрийська — пл. Франка — вул. Франка — вул. Грушевського — пр. Шевченка — пр. Свободи (до пам’ятника Т. Шевченку) — вул. Беринди — пл. Ринок — вул. Руська — вул. Підвальна — вул. Винниченка, 12.

До кінцевої точки – обласної адміністрації – підприємці принесуть прапор, зшитий зі старих сорочок, на знак того, що в разі підписання Президентом України КАТу, податківці знімуть з них останню сорочку. Вимога незмінна – накласти вето на кодекс. Також підприємці вимагають відставки уряду.

Контакти: 063-182-29-78

Источник: За чесні податки  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені