Нерухомість
Категорії

Головна » Підприємцю » Новини підприємництва » Події

"За Україну": З квітня кожний третій спрощенець втратить роботу
 

23.02.2011

3 грудня Президент України підписав ухвалений Партією Регіонів, Блоком Литвина та комуністами новий Податковий кодекс. Як неодноразово попереджала партія «За Україну!» Податковий кодекс від уряду Азарова розпочав адміністративне знищення представників малого бізнесу.
Уже сьогодні ми можемо констатувати - з квітня кожний третій спрощенець втратить роботу. Незважаючи на запевнення уряду про піврічний термін адаптації малого бізнесу до нових норм закону, по всій країні розпочалися масові репресивні перевірки спрощенців.
Сьогодні ми маємо тисячі зафіксованих фактів тиску на представників малого бізнесу з боку податкових органів, відбувається вилучення товару у разі відсутності первинних документів на нього, закриття торгових точок, адміністративний тиск та інше.
В той же час, ті позитивні риси, які були закладені в Податковому кодексі, скажімо механізм автоматичного повернення ПДВ, не працюють. Більше того, уже обговорюється питання скасування цього механізму.
Залишилося відкритим питання з переплаченими підприємцями коштами. Оскільки, щоб отримати право на єдиний податок, вони платили податок не тільки за січень, а за квартал. Тобто, згідно з прикінцевими положеннями нового кодексу підприємці, що працюють на спрощеній системі оподаткування, платили вдвічі більше. Але фактично ці кошти розщепилися. В бюджет потрапило лише 43%, а решта - на рахунки пенсійного фонду. В цій ситуації підприємці змушені сплачувати двічі.
Партія «За Україну!» вимагає від влади припинити репресивні перевірки малих підприємців. Уряд повинен оголосити мораторій до кінця 2011 року на перевірку податковими органами підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування.
Також закликаємо уряд разом з народними депутатами та представниками об’єднань підприємців спільно напрацювати зміни до Податкового кодексу.

Джерело: Майдан


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені