Нерухомість
Категорії

Головна » Підприємцю » Новини підприємництва » Законодавство

Для виготовлення печаток та штампів дозвіл більше не потрібний
 

23.02.2011

При виготовленні печаток та штампів отримувати дозвіл МВС більше не потрібно. Про це у своєму блозі написав Уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський.

«Нарешті ми добились скасування дозволів МВС на виготовлення печаток та штампів. Наказ міністерства вже набув чинності», – написав Михайло Бродський, який на посаді голови Держкомпідприємництва відстоював необхідність анулювання даного дозвільного документа. 

Наказ МВС набув чинності 21 лютого 2011 року. Скасування дозволу на виготовлення печаток та штемпелів дозволить кожному підприємцю заощаджувати до ста гривень, які доводилося платити за отримання цього дозвільного документа. 
«Наступний крок – скасувати вимогу про обов’язкове використання печаток юридичними особами. Тобто, підприємець сам вирішуватиме, потрібна йому печатка для роботи чи ні», – підкреслив Михайло Бродський.

Держкомпідприємництво вже розробило відповідний законопроект, погодило із міністерствами та відомствами і передало до Кабінету Міністрів України. Він передбачає, що печатки матимуть винятково інформаційний характер, а не дозвільний, як це було до сьогодні, і використовуватимуться за бажанням підприємця. 

«Сподіваюся, найближчим часом він буде ухвалений», – зауважив Михайло Бродський.  
Довідково: Дотепер підприємці після державної реєстрації вимушені були проходити ще дві процедури, які вимагають додаткових часових та грошових витрат. Вони мали отримати дозвіл МВС на виготовлення печатки та власне виготовити саму печатку. На це підприємець витрачав 5-7 днів та сплачував близько 400 грн.

Джерело: Держкомпідприємництва України


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені