Нерухомість
Категорії

Головна » Підприємцю » Новини підприємництва » Законодавство

Новий звіт — Податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб
 

18.02.2011

Наказом від 31.01.2011 р. № 58 (далі — Наказ № 58) ДПАУ затвердила наступні форми:
Податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб;
Розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб за звітний (податковий) період, у якому виявлено помилку (додаток до Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб).

Наказ № 58 пройшов реєстрацію в Мін’юсті, але зараз (станом на 15.02.2011 р.) поки не опублікований (тобто не набрав чинності).
Згідно з абз. «д» пп. 176.2 Податкового кодексу України (далі — ПК) податкові агенти зобов’язані подавати до податкової за місцем реєстрації податкову декларацію з податку на доходи фізичних осіб за місяць, про загальні суми доходів, що нараховані (виплачені, надані) на користь платників податку, і загальні суми податку на доходи фізичних осіб, що утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого податку до бюджету. Ця декларація подається незалежно від того, виплачує чи ні доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду.
Згідно ПК останній строк подання цієї Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за січень 2011 року — не пізніше 21 лютого 2011 року.

Примечание редакции: в некоторых налоговых эту декларацию не хотят принимать за январь 2011 года. Объясняется это тем, что Приказ № 58 еще официально не опубликован, а посему еще не вступил в силу. Так что следите за нашими сообщениями, мы будем держать Вас в курсе событий.

См. публикацию Налоговики разрешили подавать Декларацию по НДФЛ за январь 2011 г. до 21.03.2011 г.


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені