Нерухомість

Головна » Підприємцю » Верховна Рада України » Повідомлення

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин виступає за підвищення розміру зарплат у бюджетній сфері і пенсій з осені 2011 року
 

22.04.2011 15:53

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин виступає за підвищення розміру зарплат у бюджетній сфері і пенсій з осені 2011 року
(Прес-служба)

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин виступає за підвищення розміру зарплат у бюджетній сфері і пенсій з осені 2011 року.

У п´ятницю в інтерв´ю телеканалу «Рада», відповідаючи на запитання, В.Литвин висловив думку, що враховуючи позитивні тенденції в економіці, необхідно «прийняти рішення, сконцентрувати кошти, і, як мінімум, з осені 2011 року підняти пенсії і зарплати у бюджетній сфері». Якщо цього не станеться, то «будь-які зусилля здійснити реформи не будуть реалізовані, що обернеться ускладненням соціально-економічної, і, не виключено, політичної ситуації», вважає В.Литвин.

Керівник парламенту також заявив про необхідність проведення інвентаризації системи соціальних пільг, оскільки існуюча система соціальних зобов´язань держави потребує перегляду.

«Потрібно провести інвентаризацію всіх соціальних виплат і пільг, і держава має сказати, що вона гарантовано зобов´язана і буде виконувати, а де треба зачекати, прийняти відповідне рішення, можливо, виплати з деяких пільг перенести на державний борг», - сказав В.Литвин, додавши: «Це має бути усвідомлене і відповідальне рішення».


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені