Нерухомість

Головна » Підприємцю » Верховна Рада України » Повідомлення

Комітет з питань європейської інтеграції розглянув на відповідність законодавству Європейського Союзу проект закону про внесення змін до Осн
 

28.04.2011 15:43

Комітет з питань європейської інтеграції розглянув на відповідність законодавству Європейського Союзу проект закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я (щодо прискорення надання першої медичної допомоги в невідкладних та екстремальних ситуаціях) 
(Інформаційне управління)

Законопроектом (реєстр. №7359) пропонується внести до Закону "Основи законодавства України про охорону здоров'я" зміни, згідно з якими "у екстремальних та невідкладних випадках перша медична допомога може надаватись медичними працівниками, які знаходяться в місці виникнення такої ситуації".

Також пропонується встановити, що для автомобілів, обладнаних спеціальним номерним знаком для лікарів, надається можливість безкоштовної стоянки протягом години або ж, в разі, якщо лікар-водій зазначає свої телефони на стикері лобового скла - безстроково.

Окрім того, пропонується визначити, що "спеціальні номерні знаки для автомобілів лікарів видаються за згодою останніх".

Комітет зазначив, що законопроект за предметом правового регулювання належить до сфери охорони здоров´я та життя людей, тварин і рослин, правовідносини якої у ЄС регулюються Договором про функціонування Європейського Союзу.

Зокрема, підкреслили члени Комітету, положення законопроекту щодо порядку надання першої медичної допомоги у екстремальних та невідкладних випадках, а також визначення професійних прав та пільг медичних і фармацевтичних працівників не суперечать загальній спрямованості Європейського Союзу щодо охорони здоров´я та життя людей.

Комітет визнав законопроект таким, що не суперечить законодавству Європейського Союзу.


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені