Нерухомість





Головна » Підприємцю » Верховна Рада України » Повідомлення

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону про внесенн
 
26.04.2011 16:31

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо визначення строків тримання під вартою на стадії судового розгляду кримінальної справи 

(Інформаційне управління)

Законопроектом (реєстр. №8229), поданим народним депутатом В.Стретовичем, пропонується встановити строк тримання підсудного під вартою на стадії судового розгляду кримінальної справи, визначити критерії продовження судом цього строку на три місяці та порядок оскарження вказаного рішення суду в апеляційному порядку. Крім цього, пропонується скоротити строки призначення кримінальної справи до попереднього розгляду з 10 до 7 діб і передбачити можливість продовження зазначеного строку до 20 діб замість 30 діб. Для цього законопроектом передбачається внести зміни до ст. ст. 241, 274, 349, 382 Кримінально-процесуального кодексу.

Проект містить і перехідні положення, згідно з якими кримінальні справи, які надійшли до суду до набрання чинності цим законом, і не були призначені до попереднього розгляду, повинні бути призначені до такого розгляду не пізніше п'яти діб з дня набрання чинності цим Законом.

Члени Комітету підтримали законопроект, прийняття якого сприятиме вдосконаленню системи кримінальної юстиції у сфері застосування такого запобіжного заходжу, як взяття під варту.


  
RSS


Корисні посилання



«HRGH»® Всі права захищені