Нерухомість

Головна » Підприємцю » Верховна Рада України » Повідомлення

Микола Томенко: Адміністративна реформа фактично ліквідувала державну підтримку фізичної культури, оздоровлення та спорту
 

29.04.2011 15:55

Микола Томенко: Адміністративна реформа фактично ліквідувала державну підтримку фізичної культури, оздоровлення та спорту
(Прес-служба Заступника Голови Верховної Ради України)

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що адміністративна реформа фактично ліквідувала зрозумілу і чітку систему в галузі управління фізичної культури та спорту. Про це він заявив, коментуючи наслідки реформування міністерства молоді та спорту.

«Даними документами за результатами адміністративної реформи практично знищена адекватна і зрозуміла модель управління фізичною культурою та спортом», - сказав М.Томенко. За його словами, за нинішньої ситуації Державна служба молоді та спорту, що займається питаннями фізичної культури та спорту, є інституцією, яка приймає документи, але не вирішує жодного питання. «Всі питання вирішуються чиновниками Міністерства освіти, які взагалі ніколи не займалися цими питаннями», - додав Віце-спікер. М.Томенко наголосив, що наслідком цього стане ситуація, коли в галузі фізичної культури та спорту, питання які потребують негайного реагування, будуть розглядатися довгий час. За його словами, держава залишила реальну підтримку лише футболу та хокею, які віднесені чинною владою до пріоритетів. «Всі решта програм - розвиток фізичної культури та немодні види спорту - залишаються на засадах не просто залишкового фінансування, а взагалі з відсутністю зрозумілої моделі фінансування», - сказав він. Віце-спікер наголосив, що попри заяви керівників держави про пріоритетність фізичної культури, оздоровлення і спорту, цей напрямок за результатами адміністративної реформи фактично ліквідований.

Заступник Голови парламенту нагадав, що він звертався до Президента з пропозицією провести спортивний конгрес за участі спортсменів та фахівців з метою визначення напрямків розвитку фізичної культури та спорту. «Однак, на даний час від Президента не надійшло жодної відповіді», - зазначив він.


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені