Нерухомість

Головна » Підприємцю » Верховна Рада України » Повідомлення

Микола Томенко: МВС повинно розібратися з випадками підпалів майна приватних підприємців - прихильників опозиційних партій
 

27.04.2011 09:44

Микола Томенко: МВС повинно розібратися з випадками підпалів майна приватних підприємців - прихильників опозиційних партій
(Прес-служба Заступника Голови Верховної Ради України)

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко направив звернення Міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову з проханням розібратися в ситуації, яка склалася з непоодинокими випадками підпалів майна приватних підприємців - прихильників опозиційних партій, зокрема в Черкаській області.

У своєму зверненні Віце-спікер нагадав, що протягом останніх років на Черкащині почастішали випадки підпалів майна підприємців, які за дивним збігом обставин не є прихильникам владних політичних партій. Він нагадав, що на минулому тижні засоби масової інформації повідомили про затримання злочинної групи, яка спеціалізувалася на вчиненні злочинів на замовлення, пов´язаних із навмисним знищенням майна, зокрема, на підпалах та нанесенні тілесних ушкоджень громадянам. У повідомленнях ЗМІ також йшлося про те, що під час досудового слідства було проведено близько 20 санкціонованих обшуків, під час яких зібрано матеріали, на підставі яких працівники міліції з санкції суду провели обшук за місцем проживання міського голови міста Золотоноша Черкаської області.

Водночас, Микола Томенко зазначив, що випадки підпалів продовжуються. Він повідомив, що до нього надійшло звернення від приватного підприємця із Золотоніського району Черкаської області, який повідомив про умисний підпал орендованого ним магазину.

М.Томенко висловив сумнів у спроможності місцевих органів внутрішніх справ провести об´єктивне розслідування цього злочину, оскільки зусилля місцевої міліції поки не дали жодних результатів, а тому, на його переконання, МВС повинно забезпечити оперативне розслідування відповідних справ і притягнення винних до відповідальності.


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені