Нерухомість

Головна » Підприємцю » Верховна Рада України » Повідомлення

У Комітеті з питань соціальної політики та праці створено постійно діючу робочу групу з питань розв'язання проблеми повернення та компенсаці
 

29.04.2011 14:01

У Комітеті з питань соціальної політики та праці створено постійно діючу робочу групу з питань розв'язання проблеми повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян.
(Інформаційне управління)

До складу робочої групи включені народні депутати, представники органів державної влади та громадських організацій Як повідомили в секретаріаті Комітету, робочу групу утворено для вивчення зауважень та пропозицій, що були висловлені під час проведення парламентських слухань та надійшли до Комітету з метою підготовки відповідних рекомендацій.

Довідково. 13 квітня 2011 року Комітетом з питань соціальної політики та праці було проведено парламентські слухання тему: "Про державну політику щодо вирішення проблеми повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян".

Участь в парламентських слуханнях та доповідях взяли народні депутати, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, представники Міністерства фінансів, страхової компанії "Оранта", Державного ощадного банку України, профспілок та громадських організацій.

Учасники слухань висловили пропозиції щодо розв'язання проблеми повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян.

Під час слухань зверталася увага на те, що, незважаючи на Рекомендації парламентських слухань "Про державну політику в галузі повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян. Стан відновлення та перспективи", які відбулися 8 грудня 2003 року, урядом не вжито заходів для вивчення можливостей застосування позабюджетного фінансування процесу повернення заощаджень паралельно з бюджетним.

Головою Комітету з питань соціальної політики та праці В.Хара та іншими народними депутатами, а також виступаючими було запропоновано для вивчення всіх зауважень та пропозицій з цієї проблематики створити постійно діючу робочу групу, яка підготує рекомендації парламентських слухань та пропозиції щодо повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян.


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені