Нерухомість

Головна » Підприємцю » Верховна Рада України » Повідомлення

У найближчі пленарні тижні парламент має розглянути ряд важливих законодавчих актів, що стосуються регулювання відносин в економічній сфері
 

27.04.2011 13:12

У найближчі пленарні тижні парламент має розглянути ряд важливих законодавчих актів, що стосуються регулювання відносин в економічній сфері та у зовнішній політиці - В.Литвин
(Прес-служба)

У найближчі пленарні тижні парламент має розглянути ряд важливих законодавчих актів, що стосуються регулювання відносин в економічній сфері та у зовнішній політиці.

Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин в інтерв´ю, розміщеному на сайті інформаційного агентства УНІАН у середу.

Серед них керівник парламенту назвав проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2012 рік (Бюджетну резолюцію) та законопроект про схвалення рішення Президента України про допуск іноземних військ на територію України для проведення навчань в 2011 році.

Із важливих питань, які мають бути розглянуті на найближчому пленарному тижні, В.Литвин назвав внесення уточнень, відповідно до статті 131 Регламенту, до закону щодо протидії корупції. «Ці уточнення підготовлені й опрацьовані юридичними підрозділами відповідних комітетів. Там є декілька дискутивних моментів, з огляду на які розгляд цього питання відклали, - сказав він. - Фактично на підпис Президенту України буде направлено два закони: щодо протидії корупції і щодо внесення змін в інші закони у зв´язку з прийняттям закону протидії корупції».

За словами В.Литвина, також чекають розгляду законопроекти, що стосуються економічної сфери, дерегуляції економіки. До «принципових питань» керівник парламенту відніс законопроект про внесення змін до Податкового кодексу, повідомивши, що нині вже є більш ніж тридцять законопроектів щодо внесення змін до цього документа. «Я стою на тому, і ця позиція підтримується профільним комітетом, що треба вийти на один узгоджений варіант, у якому були б зняті положення, які не спрацьовують, або реалізація яких викликає ускладнення і справедливі нарікання з боку підприємців та підприємств», - сказав Голова Верховної Ради.


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені