Нерухомість

Головна » Підприємцю » Верховна Рада України » Повідомлення

У реалізації своєї зовнішньої політики України має виходити виключно з державних інтересів - В.Литвин (Прес-служба)
 

22.04.2011 15:54

У реалізації своєї зовнішньої політики України має виходити виключно з державних інтересів - В.Литвин
(Прес-служба)

У реалізації своєї зовнішньої політики України має виходити виключно з державних інтересів.

Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у п´ятницю в інтерв´ю телеканалу «Рада», відповідаючи на запитання щодо перспектив входження України до Митного союзу.

За його словами, у економічній складовій міждержавних взаємин необхідно реалістично оцінювати ставлення до України «тих, з ким ми хочемо мати відносини», а також ринки збуту вітчизняної продукції. Тому, на думку керівника парламенту, необхідно здійснити відповідні розрахунки, і «вибирати те, де ми менше втратимо». «Головне - аби позитив перекрив можливі втрати», - сказав В.Литвин.

При цьому Голова Верховної Ради заявив, що Україна «не повинна протиставляти Європу Росії, і має намагатися співпрацювати з ними у цивілізованих рамках». «Як це вийде - залежить від нашого уміння, наших позицій. Ми не повинні здавати їх ані у взаєминах з Євросоюзом, ані з Росією чи іншими країнами пострадянського простору», - заявив він.

«Ми повинні думати про країну і пропонувати людям підтримати ті рішення, які б відповідали загалом настроям в країні», - підсумував В.Литвин.


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені