Нерухомість

Головна » Підприємцю » Верховна Рада України » Повідомлення

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України
 

22.04.2011

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо зміни статусу зізнання як доказу вини в кримінальних справах)
(Інформаційне управління)

Законопроектом (реєстр. №6059) пропонується внести зміни до Кримінально-процесуального кодексу України, спрямовані на уточнення статусу і ролі такого доказу, як визнання особою своєї вини. Запропоновані зміни мають на меті дати можливість для підозрюваного і обвинуваченого в будь-який момент відкликати визнання своєї вини.

Зокрема, пропонується абзац другий статті 73 викласти в новій редакції, згідно з якою "показання підозрюваного, в тому числі й такі, в яких він визнає себе винним, підлягають перевірці. Визнання підозрюваним своєї вини може бути долучено до обвинувачення лише при підтвердженні цього визнання сукупністю доказів, що є в справі. Підозрюваний в будь-який момент може відкликати визнання своєї вини".

Також законопроектом пропонується абзац другий статті 74 викласти в новій редакції, відповідно до якої "показання обвинуваченого, в тому числі й такі, в яких він визнає себе винним, підлягають перевірці. Визнання обвинуваченим своєї вини може бути долучено до обвинувачення лише при підтвердженні цього визнання сукупністю доказів, що є в справі. Обвинувачений в будь-який момент може відкликати визнання своєї вини".

  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені