Нерухомість

Головна » Підприємцю » Вища Рада Юстиції » Повідомлення

Вища рада юстиції внесе подання про призначення трьох кандидатів на посади суддів
 

15.02.2011

                                                                                                                                                  Повідомлення для ЗМІ  
                                                                                                                                                      15 лютого 2011 року  

                  Вища рада юстиції внесе подання про призначення трьох кандидатів на посади суддів

На засіданні 15 лютого 2011 року Вища рада юстиції розглянула матеріали щодо внесення подань про призначення суддів на посади вперше. Прийнято рішення про внесення подань Президентові України про призначення двох кандидатів на посади суддів місцевих загальних судів, одного – до місцевого господарського суду.

Рада також внесе подання про звільнення 10 суддів з посад за загальними обставинами: одного судді – у зв’язку з досягненням 65 років, двох – у зв’язку з неможливістю виконувати свої повноваження за станом здоров’я, чотирьох – у зв’язку з поданням заяви про відставку, трьох – за власним бажанням.

Відхилено п’ять пропозицій членів ВРЮ та дві рекомендації кваліфікаційних комісій суддів щодо внесення подань про звільнення семи суддів з посад за порушення присяги.

Затверджено результати 14 перевірок з висновком про відсутність підстав для внесення подань про звільнення 17 суддів з посад за порушення присяги.

Детальну інформацію про результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради юстиції від 15 лютого 2011 року розміщено у розділі «Рішення Ради».


Прес-служба Вищої ради юстиції  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені