Нерухомість

Головна » Підприємцю » Вища Рада Юстиції » Повідомлення

Вища рада юстиції внесе подання про звільнення судді Васіної Лілії Анатоліївни
 

01.03.2011

                                                                                                                                                  Повідомлення для ЗМІ  
                                                                                                                                                      1 березня 2011 року 

Вища рада юстиції внесе подання про звільнення судді Васіної Лілії Анатоліївни з посади судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська за порушення присяги

1 березня 2011 року відбулося чергове засідання Вищої ради юстиції. Розглянувши подання ради суддів загальних судів, ВРЮ прийняла рішення про призначення Антоняка Тараса Михайловича на посаду голови Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.

За результатами розгляду подання ради суддів загальних судів прийнято рішення про звільнення Візіра Анатолія Михайловича з посади голови апеляційного суду Луганської області.

Розглянуто матеріали стосовно призначення двох кандидатів на посади суддів. Матеріали щодо кандидата на посаду судді місцевого адміністративного суду вирішено повернути до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, оскільки він втретє не з’явився на засідання ВРЮ. Кандидатові на посаду судді місцевого господарського суду було відмовлено у внесенні такого подання.

Прийнято рішення про внесення подання про звільнення двох суддів з посад за загальними обставинами, а саме: у відставку та у зв’язку з неможливістю виконувати свої повноваження за станом здоров’я.

Вища рада юстиції за результатами розгляду пропозиції члена Вищої ради юстиції Кудрявцева В.В. від 21 серпня 2006 року прийняла рішення про внесення подання про звільнення Васіної Лілії Анатоліївни з посади судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська за порушення присяги.

У той же час Радою було відхилено сім пропозицій членів ВРЮ про внесення подань про звільнення 13 суддів з посад за порушення присяги. Одну пропозицію щодо трьох суддів було відкликано.

Радою задоволено три скарги суддів на рішення кваліфікаційних комісій суддів загальних судів Одеського та Харківського апеляційних округів, одну скаргу на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Житомирського апеляційного округу було відхилено.

Затверджено матеріали 13 перевірок з висновком про відсутність підстав для внесення подань про звільнення 18 суддів з посад за порушення присяги.

Детальніше про результати розгляду питань порядку денного засідання читайте у розділі «Рішення Ради».


Прес-служба Вищої ради юстиції  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені