Нерухомість

Головна » Новини » ВСУ » Без категорії

Команда Верховного Суду України стала першим володарем Кубка «Феміди»

15.12.2010

Своєрідний подарунок з нагоди професійного свята зробила футбольна команда Суду. Учора у фінальному матчі Першого турніру з міні-футболу серед працівників судових установ наша футбольна дружина здобула перемогу над командою Державної судової адміністрації України з рахунком 6:2.

Рахунок було відкрито капітаном команди Миколою Жуком, який влучним ударом голови забив м’яч у ворота суперника. Другий гол на рахунку Сергія Архангельського. Після перерви трьома голами у ворота суперника відзначився Андрій Мельник та одним – Андрій Патієвич.

У цьому матчі за команду грали: капітан – Микола Жук, Олег Кривенда, Сергій Архангельський, Михайло Золотар, Віталій Коркач, Андрій Мельник, Андрій Патієвич, Андрій Патій, Дмитро Петров, Андрій Потапенко, Вадим Слюсар, Віталій Судейкін, Тарас Якимець та воротар Олександр Зосименко.

Слід відзначити, що команда Верховного Суду України на шляху до перемоги провела сім матчів, із яких кожного разу впевнено виходила переможцем. За турнір гравцями команди забито 47 голів у ворота суперників, а пропущено лише 13, що є своєрідним рекордом турніру. Найвлучнішим бомбардиром команди є Сергій Архангельський, який відзначився 20-ма забитими голами, а також Андрій Мельник та Андрій Патієвич (відповідно 12 та 11 забитих голів).

Кубок «Феміди» команді в урочистій обстановці вручили член Ради суддів України Галина Канигіна та Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк.

В особистих номінаціях серед гравців команди був відзначений Сергій Архангельський – як кращий польовий гравець, Андрій Патієвич заслужено отримав дипломом за кращий гол турніру. Також за сприяння в організації турніру було відзначено подякою провідного спеціаліста господарського управління Верховного Суду України Юрія Тараріку.  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені