Нерухомість

Головна » Новини » ВСУ » Без категорії

Привітання Голови Верховного Суду України з новорічними святами та Різдвом Христовим

30.12.2010

Шановні колеги, друзі!

Щиро радий вітати Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!


Це особливі свята, наповнені сподіванням на краще, на те, що на зміну випробуванням минулого року прийдуть нові успіхи й перемоги. Адже життя розвивається по висхідній, і досягає вершини той, хто знає, чому радіти.

Плин часу кожний відчуває по-різному. Нинішнього року судді та працівники апарату Верховного Суду України пересвідчилися в цьому. Наповненість подіями у 2010-му набула для нас особливого змісту: ми прожили його у непростому вимірі змін і боротьби, психологічного тиску й моральних випробувань, життєвого вибору.

Тож сьогодні, вітаючи Вас зі світлими святами, які вже наближаються до наших домівок, висловлюю й щиру подяку за те, що в час випробувань ми були разом, що, згуртувавшись, вистояли. А це вимагало не тільки особистісної, а й професійної мужності.

Негаразди, як відомо, налягають сильніше, коли «помічають», що їм піддаються. Вистояти і зберегти Верховний Суд та його серцевину можна було тільки так, не піддаючись негативним обставинам. Ми не мовчали, відстоюючи можливість наших громадян захищати свої права та свободи і в найвищій судовій інстанції України. Нас підтримала світова спільнота і готова підтримувати далі.

І в час, коли ми наближаємось до нового періоду життя, коли серця наповнюються світлою радістю, мріями про краще майбутнє, щиро зичу всім здоров’я і добра, злагоди в родинах, професійного зростання, тепла і затишку у ваших оселях!

Щиро

Голова Верховного Суду України                                                               Василь Онопенко


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені