Нерухомість

Головна » Новини » ВСУ » Без категорії

Випробування слабких ламає, а сильних загартовує

16.12.2010

15 грудня 2010 р. у Верховному Суді України відбулося урочисте святкування Дня працівників суду, на якому Голова Верховного Суду Василь Онопенко звернувся до колег із привітанням.

Це свято для нас є надзвичайно важливим, — зазначив він, — адже кожен, обираючи професію, обирає свою долю. У суддів вона особливо нелегка, бо ж вирішувати долю інших — це величезна відповідальність.

Рік, що спливає, у житті суддів і працівників апарату Верховного Суду був непростий, — зауважив В. Онопенко, — за своєю напругою і подіями він міг би вмістити кілька років. 2010-й був роком боротьби, психологічного тиску, моральних випробувань, життєвого вибору, — наголосив Голова Верховного Суду і, користуючись нагодою, висловив щиру вдячність за стійкість, професійну мужність, відповідальність за ту справу, яку виконує Верховний Суд.

На думку Голови, усі відчули ті нелегкі випробування, що випали на долю Верховного Суду. Та не буває лиха без добра. Ще Уїльям Шекспір казав, що випробування слабких ламає, а сильних загартовує. Ми стали сильнішими, тим колективом, який розуміє, що наша доля залежить передусім від нас самих, — переконаний Василь Онопенко.

Голова Верховного Суду подякував суддям у відставці за їх благородну справу, за десятки років, відданих служінню народу. І хоч не завжди ця велика праця оцінюється владою, найголовніша для нас оцінка — оцінка людей і нас самих.

День працівників суду святкують напередодні Нового року, а з його наближенням народжуються нові сподівання, нові імпульси для перемог. Не сумніваємося, що ми перемагатимемо і надалі. Мудрі казали: людині є чому радіти, адже вона живе на цьому світі, а якщо живе, то вже перемагає. Василь Онопенко побажав суддям і працівникам апарату Верховного Суду добра, в родинах — злагоди, в роботі — професійного зростання, а в серцях — тепла і затишку.

Голова Верховного Суду України також вручив суддям нагороди та відзнаки.

За бездоганну багаторічну роботу в суді, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток системи судового устрою та судочинства, забезпечення захисту прав і свобод людини і громадянина та організаційно-методичного забезпечення діяльності суду суддів Верховного Суду України А. Ємця, Т. Жайворонок, Є. Левченка, Л. Лихуту, Д. Луспеника, В. Мазурка, В. Перепічая, О. Прокопенка, Я. Романюка, О. Шаповалову вшановано Почесною відзнакою Верховного Суду України «За вірність Закону». Такої ж відзнаки удостоєно голову Апеляційного суду Хмельницької області О. Леванчука.
Розпорядженням Голови Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розбудову України як правової держави, забезпечення прав і свобод громадян при здійсненні судочинства, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм суддів Верховного Суду України М. Кліменко та Л. Глоса нагороджено Почесними грамотами Верховної Ради України.

Суддю Верховного Суду України у відставці В. Верещак за заслуги у здійсненні правосуддя, багаторічну бездоганну роботу в судовій системі держави та високий професіоналізм згідно з рішенням Ради суддів України нагороджено Грамотою Ради суддів України.

За високий професіоналізм, наполегливу працю зі здійснення правосуддя й особистий внесок у розвиток судової системи України Почесної відзнаки Вищої ради юстиції був удостоєний суддя Верховного Суду України В. Філатов

Зразкове виконання службових обов’язків, самовідданість у праці, істотний вклад у розвиток правової держави багатьох працівників апарату Верховного Суду України відзначено цінними подарунками та подяками. Їх отримали начальник управління І. Бейцун, начальники відділів Л. Губар, О. Єрмак, помічник заступника голови Судової палати у господарських справах Є. Павленко, провідні спеціалісти С. Любченко, Р. Лялікова, О. Фомін, помічники суддів Я. Маринченко, Н. Радько, Т. Буц, Н. Гаук, О. Євтушенко, О. Лабань, Ю. Онопченко, І. Прокопенко, Ю. Сівоздрав, Н. Щербак, науковий консультант О. Литвишко, головні консультанти С. Ястребкова, Л. Олефіренко, Р. Коваль, Н. Москаленко, М. Шевченко, старші консультанти Г. Круглюк, А. Потапенко, Л. Грицан, О. Ковальчук, Н. Мартинюк, Л. Плискань, О. Цеунова, заступник головного бухгалтера О. Бабич, консультант А. Рудюк, головний спеціаліст О. Коваленко, спеціалісти Т. Молчанова, А. Паламарчук, Р. Гуцол.

З нагоди свята почесні грамоти та цінні подарунки отримали також члени Науково-консультативної ради при Верховному Суді України О. Дудоров, В. Луць, В. Навроцький, В. Шакун, В. Борисов, О. Беляневич. Вітаємо!


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені