Нерухомість

Головна » Новини » ВСУ » Міжнародні зв`язки

Голова Верховного Суду України зустрівся з керівником Представництва Німецького фонду міжнародного правового співробітництва

22.02.2011

22 лютого 2011 року Голова Верховного Суду України Василь Онопенко зустрівся з керівником Представництва Німецького фонду міжнародного правового співробітництва Стефаном Гюльсгорстером.

Україна була і є одним із найважливіших партнерів Німецького фонду міжнародного правового співробітництва, зауважив під час зустрічі пан Гюльсгорстер, тож представники Фонду були б раді отримати від найвищої судової інстанції держави згоду на продовження співробітництва.

Голова Верховного Суду України подякував німецьким партнерам за плідну співпрацю в 2010 році та висловив сподівання на її продовження в поточному році.

Співрозмовники обговорили основні напрями співробітництва українських суддів з Фондом та німецькими колегами на 2011 рік, наголосивши на важливості поглиблення міждержавних взаємин у сфері захисту прав людини та обміну досвідом в питаннях судово-правової діяльності.

На прохання Стефана Гюльсгорстера Василь Онопенко поінформував гостей про хід судової реформи в Україні.

У зустрічі взяли участь: асистент керівника проектів Фонду Вольфрам Герті, юридичний консультант Фонду Геннадій Рижков та начальник відділу міжнародного співробітництва Верховного Суду України Ліна Губар.


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені