Нерухомість

Головна » Новини » ВСУ » Міжнародні зв`язки

Судді Верховного Суду України обговорили положення Європейської конвенції з прав людини

03.03.2011

У рамках проекту «Експертна підтримка Верховного Суду України Великобританією» 2 березня 2011 року у приміщенні Верховного Суду України відбувся вже третій семінар за участю експертів у галузі права зі Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії Майкла Белоффа, Джеймса Суіні та Стіва Джейкобса.

Головною темою семінару стали основні положення Європейської конвенції з прав людини, зокрема міжнародні та європейські засади підтримки й захисту прав людини: зобов’язання України згідно з міжнародною угодою. Окрім того, англійські правники порушили такі питання, як право на життя та законність застосування смертної кари; абсолютна заборона застосування тортур; законність утримання під вартою та незалежність судової влади.

Обговорюючи досвід застосування положень Європейської конвенції з прав людини при розгляді конкретних справ як у Великобританії, так і в нашій країні, учасники семінару дійшли висновку, що існуючі інструменти національного і міжнародного законодавства у сфері захисту прав людини потребують постійного удосконалення.

У роботі семінару взяли участь судді Верховного Суду України – Михайло Гриців, Галина Канигіна, Олександр Коротких, Олександр Потильчак, Богдан Пошва, Тетяна Таран та працівники апарату Суду.

Нагадаємо, що 9 й 11 лютого у Верховному Суду України відбулися семінари на теми «Верховенство права та статус суддів» та «Цивільне і кримінальне процесуальне право у Великобританії».


  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені