Нерухомість

Головна » Новини » ВСУ » Міжнародні зв`язки

Судді Верховного Суду України взяли участь у тренінгу з питань інтелектуальної власності

02.02.2011

На запрошення Інституту «Правова ініціатива в Центральній Європі та Євразії» (CELLI Institut) судді Верховного Суду України Тетяна Гошовська, Тетяна Жайворонок, Олена Кузьменко, Олександр Потильчак та Віктор Школяров взяли участь у регіональному тренінгу з питань інтелектуальної власності, що відбувався з 24 по 29 січня 2011 року у місті Празі.

До складу делегації, яку супроводжувала начальник відділу міжнародного співробітництва Верховного Суду Ліна Губар, входили також судді апеляційних та районних судів.

Тренінг був присвячений питанням патентного права та використання й захисту торговельних марок, з особливим наголосом на праві інтелектуальної власності Європейського Союзу. Серед залучених експертів були фахівці з США, Канади, Австрії, Чеської Республіки та України, які мають досвід у питаннях Європейської інтелектуальної власності.

Члени делегації зустрілися також із Надзвичайним та Повноважним послом України у Чеській Республіці Іваном Грицаком, який поінформував їх про стан двосторонніх відносин між Україною та Чеською республікою.  
RSS


Корисні посилання«HRGH»® Всі права захищені